Oskar Bergman akvarell
2019-06-20
655483
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vinterlandskap, signerad Oskar Bergman 1937, akvarell, ca 35x49,5 cm