Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-06-18
655469
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, olja på pannå, 70x56 cm
Duklagning, smärre skador