Oidentifierad konstnär båthamn i vinterskrud
2019-06-18
655461
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: 1900-tal, olja på pannå, med båthamn i vinterskrud som motiv, monogramsignerad och daterad, mått på pannå 56x46 cm