Lampetter i mässing och glas
2019-06-18
655426
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPETTER, ett par, 1900-talets senare hälft, två ljusarmar, stomme i mässing, glas, olikformade prismor, höjd ca 30, bredd ca 30 cm
Smärre slitage, smuts, damm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, lampskärmar medföljer, enstaka prismor kan saknas