Bordslystrar
2019-06-18
655318
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för 2 ljus vardera, stomme i förgylld metall, manschetter i blått glas, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 27 cm
Bruksslitage