Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 410/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm
Läs mer
655271
2019-08-20