Figurin
2019-06-17
655247
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, 1900-tal, porslin, i form av Ryttare, Wien, höjd 26 cm
Sabel limad, öra med nedslipad nagg