Lage Lindell färglitografi
2019-06-17
655198
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, numrerad 14/150, färglitografi, dagermått ca 28x41 cm