Hatthylla
2019-06-19
655160
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATTHYLLA/ KLÄDHÄNGARE, 1900-talets första hälft, 9 vitmetall dubbelkrokar, vitmålat trä stänger, bredd ca 106 cm
Bruksslitage, senare målad, repor, märken