Ulf Greder
2019-06-17
655141
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949), "Bara vi två", färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 38/360, bladmått ca 39x57 cm
Ej examinerad ur ram