fåtölj
2019-06-19
655055
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAF AXEL BERG, fåtölj, 1900-talets andra hälft, Bröderna Andersson, Ekenässjön, böjträ av bok, tygklädsel, brännstämplad, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, tyget något slitet