Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-06-17
655038
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med hus och figurer, olja på duk, ca 35x45 cm
Repor