Ljuskrona 1900-talets mitt
2019-06-17
655013
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, för 6 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade, höjd (exl sladd) ca 51, diameter ca 41 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen