Grafiskt blad 1800-tal
2019-06-17
654998
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JESUS VÄLSIGNAR Grafiskt blad, 1800-tal, motivmått ca 40x58 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, del av bakstycke saknas, papper med fläckar