Ulrika Hydman Vallien
2019-06-17
654912
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), Figurkomposition, färglitografi, signerad Ulrica HV, numrerad 125/300, ca 35x49 cm