Ljusstakar
2019-06-17
654860
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800/1900-tal, ekebergsmarmor samt mässing, höjd ca 27 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Slitage