aftonväska och poremonnä
2019-06-17
654836
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AFTONVÄSKA, PORTMONNÄ, silver, otydliga stämplar ca 17x16 cm, total vikt ca 291 g
Proviniens: Emma Meissner, 1886-1942, svensk operettsångerska och skådespelare
Bruksslitage