Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
MAX ERNST (1891-1976): ur ´´La ballade du soldat´´ signerad och numrerad, japanpapper, färglitografi, bladstorlek ca 38x28 cm
654797
2019-06-18