Soffbord
2019-06-18
654786
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, soffbord, fanerat med mahogny, brännmärkt CM samt Möbelsnickare Stefan Olsson AB Gotland, höjd 59, 117x57 cm
Slitage