Skedar silver
2019-06-16
654721
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAGUSKED, MATSEKADAR, 6 st, UPPLÄGGNINGSSKEDAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, udda modeller, totalvikt ca 444 g
Ragusked med bucklor