Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, champagnekylare, jugend, märkt WMF, höjd 22 cm, diam ca 17 cm.
Bruksslitage. Repor
654666
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här