John Ivar Berg
2019-06-30
654658
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Fönster med Bromelia", monogramsignerad och daterad 82, akryl/olja på duk, ca 55x44 cm