Sven Jonson
2019-06-17
654643
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1982): "Fantasi för 2-strängad grammofon", signerad och daterad Sven 1930, blandteknik, ca 23x18 cm
Gulnader