Henri Matisse efter färglitografi
2019-06-16
654624
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Zulma", 1958, signerad och daterad i trycket H Matisse -50, Verve no 35-36, färglitografi, bildmått ca 31x16,5 cm