Vindflöjel 1700-tal
2019-06-18
654580
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VINDFLÖJEL, järn, 1700-tal, delarnas längd ca 34-50 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne