Einar Rosén oljemålning
2019-06-16
654559
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR ROSÈN (1910-1998): Liggande modell, signerad Einar Rosén, olja på pannå, 38x64 cm