Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
600 EUR
OIVA TOIKKA, glasskulptur, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, höjd 38,5 cm
Små skador, vassa delar / kantter
654509
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här