Ellen Jolin
2019-06-16
654478
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): "Sidoskepp i Strengnäs Domkyrkas", akvarell, signerad samt daterad Ellen Jolin 1912, 50x37 cm