Kai Kristiansen 6 stolar
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, 6 stolar, "modell 42", Schou Andersen Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, teak, sits och rygg i textil, ställbar rygg, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor och märken, sliten textil
654456
2019-06-20