Anders Fogelin
2019-06-19
654452
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Fönstret", signerad Anders Fogelin 1967, olja på duk, ca 65x75 cm
Smärre slitage