Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 4 st, Vemo Industri AB Örkelljunga, 1960/70-tal, grön galon med djuphäftade knappar, underrede i krom, sitthöjd 40, höjd 77 cm, etikettmärkta
Smärre slitage
654435
2019-06-16