Susanne Nessim
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SUSANNE NESSIM (född 1944): kvinna och hund, signerad Nessim -86, färglitografi, no 56/85, mått ca 39x56 cm.
Kuntoraportti
654420
Päivämäärä:
2019-06-16