Klubbat för:
1 600 SEK
1 200 SEK
JARDINIÈRE, mässing, 1800-talets slut, barockstil, oval form, med hänklar i form av lejonmaskaroner, genombruten dekor, på tassar, längd ca 30, höjd 16 cm
Insats saknas, en fot med lagning
654418
2019-06-16