Jan Naliwajko färglitografi
2019-06-16
654416
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 228/360, färglitografi, ca 71x60 cm