M Pyk
2019-06-20
654396
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Släkten i salongen, signerad Madeleine Pyk, 216/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm
Oramad