Joan Miro
2019-06-16
654379
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, 1963, ur Derrière Le Miroir, färglitografi, ca 37x27 cm
LITTERATUR: Mourlot 279