Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-06-19
654359
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vintermotiv med kyrka, olja på duk, ca 80x120 cm
Dukskada