Nordiska Kompaniet
2019-06-16
654272
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, Nordiska Kompaniet, 1 par, 1940-tal, stomme i björk, klädsel i röd galon, brännmärkt, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage