John Ivar Berg
2019-06-30
654236
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Hamnbild Agadin", monogramsignerad samt daterad 76, olja/akryl på duk, ca 66x56,5 cm