John Ivar Berg oljemålning
2019-06-30
654230
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Afton agadin", monogramsignerad samt daterad 76, akryl på duk, ca 56x66 cm