John Ivar Berg oljemålning
2019-06-30
654227
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Hamnbild Caralla", monogramsignerad samt daterad 66, olja på duk, ca 56x66 cm