Förrättsbestick
2019-06-14
654206
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÖRRÄTTSBESTICK, delvis förgyllt silver, sterling, vermeille, 4 dlr i etui, 1900-talets början, Paris, stämplade, längd ca 16-19.5 cm, vikt ca 146 g
Bruksslitage