Färglitografi
2019-06-16
654186
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972), färglitografi "Remember to live..., signerad Lisa Rinnevou, 224/270, färglitografi, 20x24 cm