John Ivar Berg oljemålning
2019-06-26
654185
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "orcidium onustum", monogramsignerad samt daterad 81, olja på duk, ca 49x40 cm