John Ivar Berg
2019-06-26
654183
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Sittande modell, monogramsignerad samt daterad 76, akryl på duk, ca 50x45 cm