John Ivar Berg
2019-06-26
654182
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Vattenspegling", monogramsignerad, olja på duk, ca 99x75 cm