John Ivar Berg
2019-06-26
654180
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Eftermiddagsmotljus Västlands", monogramsignerad samt daterad 72, olja/akryl på duk, ca 70x96 cm