John Ivar Berg oljemålning
2019-06-26
654174
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Under mandelträdet", monogramsignerad samt daterad 73, olja/akryl på duk, ca 100x135 cm