John Ivar Berg akrylmålning
2019-06-26
654173
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "En stjärna sprängs", monogramsignerad och daterad 98, akryl på duk, ca 67x57 cm