John Ivar Berg oljemålning
2019-06-26
654150
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Saluhallen", monogramsignerad och daterad 77, olja på duk, ca 40,5x30,5 cm